Depo Fiyatları

Eşya Depolama Hizmetlerimizde Ücretlendirme

Değerli iş ortaklarımız firmamız tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda 2019 yılı itibari ile depolama ücretlendirmesinde fiyatlarımız güncellenmiştir. Ev eşyalarınızın güvenle depolandığı Çolakoğulları nakliyat firmasında aşağıdaki ücret tarifelerini takip edebilirsiniz. Ödeme işlemleriniz firmamızın sizlere verdiği hesap numaralarına yapabilirsiniz.

Aşağıda tarafınıza iletilen depolama fiyatlandırmasında firmamız sigortalama hizmetlerini içinde barındırarak sizlere sunmuştur.

ANTREPO DEPOLAMA İŞLEMLERİNDE KİRA BEDELLERİ

Depo Tipleri0-3 Aydan Kısa Süreli    Aylık Kira Bedeli+ 3 Aydan Uzun Süreli        Aylık Kira Bedeli
Küçük Boy Depo400 TL350 TL
Orta Boy Depo450 TL400 TL
Büyük Boy Depolar500 TL450 TL

Not: Yukarıda belirtilen depo fiyatları sadece örnek olarak teşkil edilmiştir. Depolama ücretleri konusunda firmamız ile yapacağınız telefon görüşmesinde kesin olarak alabilirsiniz. Depolama işlemlerinde bazı farklı durumlar olduğu için en sağlıklı bilgiyi 444 65 02 nolu destek hattından alabilirsiniz.

3 Çeşit Depolama Bölümümüz Mevcuttur

Depolama ücretlerinde belirleme kriterleri birçok duruma göre değişmektedir. Bu eşyaların yoğunluğu ve depolarımızda kapladığı alanlarla alakalıdır. Firmamız depolama süreçlerinde ev eşyalarınızı depolarken odalı sistemi kullanmaktadır. En ufak odalarımız 15 M2, Orta boy odalarımız 20 M2 ve En büyük odalarımızda 30 M2 den oluşmaktadır. Firmamızın tüm depolarında bulunan odaların altı parke ile kaplıdır. Yani eşyalarınızı çıplak koysanız bile uzun yıllar boyunca bir sorunla karşılaşmazsınız.

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Eşya Depolama
Average rating:  
 0 reviews
Tıkla Ara
Mesaj Gönder