Ev Eşyası Depolama

ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat İle Ev Eşyası Depolama

Türkiye’nin lojistik alanında yenili  kçileri getiren Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana profesyonel anlamda hizmetler sunmaktadır. Firmamız kadrosu ve geniş araç filosu ile şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerini sunarken 1970 yılında müşterileri ile yapmış olduğu anket sonucunda eşya depolama hizmetinin de lojistik sektöründe önemli bir  yer edinmesi gerektiği saptanmıştır. Firmamız da bu konu ile ilgili yapmış olduğu istişare sonucunda İstanbul’un belli başlı bölgelerinde antrepolar kurarak eşya depolama hizmetine adım atmış oldu. Ve bu konuda da önemli başarılara imza atmıştır. Bu başarılarına ev eşyası depolama da eklenmiştir.

ev-esyasi

Eşya Depolama Sistemi

Ev eşyası depolama işlemleri evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlemlerinden daha farklı ve zahmetli bir hizmet alanıdır. Evinizin tüm eşyalarını teslim alan Çolakoğlu nakliyat teslim almadan önce ALLİANZ firmasının güvencesinde gerekli sigortalama işlemlerini yaparak, eşyalarınızı profesyonel elemanlarımız tarafından de monte ve paketleme işlemlerini yaptıktan sonra gerekli etiketleme işlemlerine geçilir. Depolama sistemine uygun olacak şekilde kaç parça ve ne kadar kaplayacak sa ona göre depolarda yer ayrılmaktadır.

Firmamız Geçmişten bu yana elemanlarına vermiş olduğu profesyonel taşımacılık eğitimlerine depolama alanında da eğitim vermeye başlamıştır. Konu ile ilgili şuan eşya depolama hizmetlerinde çalışan personellerimizin sayısı yaklaşık 200 civarındadır. Ev eşyası depolama hizmetinde en önemli nokta emaneti mümkün olduğunca korumaktır.

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Sizde Değerlendirme Yapın

Çolakoğulları Eşya Depolama
Average rating:  
 2 reviews
by Nesrin Şamdan on Çolakoğulları Eşya Depolama

İsveç'ten gelecek olan eşyalarımızın sizler tarafından 9 ay süreliğine depolanmasını istiyorum. Fiyat alabilir miyim?

Merhabalar,Fiyat bilgisi için sitemizden ya da 444 65 02 numaralı müşteri hattımızı arayarak fiyat alabilirsiniz.

by Nur on Çolakoğulları Eşya Depolama

Depolanan tüm eşyalar uzun süre muhafaa edildiği için küflenme ya da nemlenmeler oluyor mu?

bu konuda firmamız gerekli tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Firmamız her türlü tedbiri başarılı bir şekilde almıştır.

Tıkla Ara
Mesaj Gönder